Szczęśliwe losy Powerball kupione na stacji benzynowej to już norma!

18 kwietnia 2017, 10:35

losy PowerballStacjonarne kolektury Powerball to tak naprawdę różnorodne punkty sprzedaży, które mogą być ulokowane w sklepach, w urzędach pocztowych czy na stacjach benzynowych. Można znaleźć mnóstwo historii milionerów lotto, którzy swoją wygraną zdobyli dzięki losom kupionym na stacji, zupełnie przypadkiem, przy tankowaniu auta czy kupowaniu gazety. Dokładnie taką historię zapisał w swoim życiu w 2014 roku szczęśliwy gracz z Nowego Jorku.

46-letni gracz, który nie chciał zdradzić swojej tożsamości, kupił swój los zupełnie przypadkiem, gdy zobaczył w kontrolce swojego auta, że ilość benzyny zbliża się do krytycznego poziomu, a więc czas by odwiedzić stację paliw. Płacąc za benzynę, mężczyzna zauważył, że tego dnia możliwa jest do zdobycia atrakcyjna kumulacja Powerball. W puli nagród czekało 138 milionów dolarów – kwota bardzo kusząca, prawda?

Wybrane szczęśliwe numery Powerball to również zupełny przypadek. Gracz postawił na metodę chybił-trafił, czyli po prostu opłacił zakup losu i poprosił o kupon z losowo wybranymi przez automat liczbami. Okazało się, że właśnie te liczby zostały wylosowane kilka godzin później przez maszynę losującą i że to właśnie te liczby umożliwiły graczowi odbiór ponad 100 milionów dolarów w gotówce. Od przypadku i końcówki paliwa w baku do klubu lotto milionerów – kto nie chciałby takich przypadkowych wydarzeń w swoim życiu?

Mężczyzna nie tylko wymienił samochód na zdecydowanie lepszy model, ale również wykupił karnet na benzynę w sieci stacji benzynowych, dzięki której zdobył wielką fortunę. Według medialnych doniesień, gracz nagrodził pracownika stacji benzynowej, który sprzedał mu szczęśliwy los, kwotą 50 000 dolarów.

Można powiedzieć, że stacje paliw przynoszą w jakiś sposób szczęście graczom, ponieważ coraz częściej zdarza się, że kumulacja Powerball czy innych loterii zdobywana jest przez graczy, którzy kupili swoje losy podczas tankowania auta. Być może stacje benzynowe mają jakiś tajemniczy sposób, by sprzedawać zwycięskie losy swoim klientom?

A Ty gdzie kupujesz losy loterii lotto?

Jeżeli chcesz zagrać w Powerball online – wybierz serwis, w którym kupisz szczęśliwe losy, bo na polskich stacjach benzynowych losów Powerball niestety kupić nie można.

Powerball online

Czy wiesz, ze rekordowa kumulacja Powerball przekroczyła 1 500 000 000 dolarów?

To absolutny hit w świecie lotto!

Podstawowa pula nagród to 40 000 000 dolarów. Chcesz zagrać?

Wybierz Powerball online i zamów losy amerykańskiego lotto przez Internet.

Poznaj Mega Millions!

Powerball i Mega Millions to największe loterie lotto w USA. Zdobywają ogromną popularność na całym świecie.

Największa kumulacja Mega Millions to 656 000 000 dolarów!

Podstawowa pula nagród to 15 000 000 dolarów.

Chcesz zagrać? Kup losy Mega Millions przez Internet!

Powerball przez Internet

Amerykańskie lotto z rekordowymi kumulacjami.

Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową - gdy wszystkie numery lotto zostaną wybrane - wygrałeś!

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Powerball!

Mega Millions przez Internet

Druga najbardziej popularna loteria lotto w USA! Dziś dostępna również w Polsce.

Chcesz zagrać w Mega Millions? Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową.

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Mega Millions i zamów losy przez Internet!