Poznaj Mega Millions – drugą największą amerykańską loterię

29 sierpnia 2017, 21:30

mega millionsPowerball jest bez wątpienia największą i najbardziej popularną loterią liczbową w Stanach Zjednoczonych. Jednak to nie jedyna propozycja, którą warto się zainteresować, dlatego polecamy zapoznanie się z grą liczbową o nazwie Mega Millions. To gra, która zapewnia równie wielkie emocje i pozwala na zdobywanie naprawdę atrakcyjnych nagród pieniężnych.

Mega Millions zapisało się w historii loterii liczbowych najwyższą kumulacją o wysokości 656 milionów dolarów, która została podzielona między trzech graczy, którzy poprawnie wytypowali wszystkie liczby wygrywając nagrody pierwszego stopnia. Minimalna pula nagród w tej loterii to 15 milionów dolarów, a więc jest o co walczyć nawet, gdy nie ma kumulacji, a trzeba podkreślić, że kumulacje w loterii Mega Millions są naprawdę częstym zjawiskiem.

Aby zagrać w amerykańskie lotto i wygrać bardzo duże pieniądze w loterii Mega Millions, należy wybrać 5 liczb z puli od 1 do 75 oraz dodatkową liczbę Mega Ball z zakresu od 1 do 15. Oczywiście by zdobyć nagrodę pierwszego stopnia, należy poprawnie wytypować wszystkie 6 numerów. W przypadku, gdy wyniki lotto gry Mega Millions będą zawierały tylko 5 poprawnie wskazanych liczb podstawowych – gracz wygrywa również bardzo atrakcyjną kwotę w postaci okrągłego miliona dolarów.

Aby zagrać w amerykańską loterię – kliknij w poniższy banner:

Mega Millions online

Oczywiście w Mega Millions można zagrać stacjonarnie na terenie Stanów Zjednoczonych, gdzie kolektury i punkty sprzedaży są rozsiane po całym kraju. Aby zagrać w Mega Millions w Polsce czy w innych krajach, które znajdują się poza granicami USA, rozsądny rozwiązaniem jest gra przez Internet. Dziś zdecydowana większość serwisów internetowych oferujących lotto online posiada w swojej ofercie losy Mega Millions przez Internet.

Zachęcamy, by zagrać nie tylko w Powerball, ale również do tego aby spróbować szczęścia w Mega Millions. Jeżeli możesz sobie pozwolić na grę w jedną z tych loterii, zachęcamy do tego by spróbować szczęścia przemiennie – grać na zmianę w obie gry, ponieważ nigdy nie znasz dnia ani godziny, gdy może okazać się że Twoje liczby przyniosą wielką wygraną. Najlepszą opcją będzie oczywiście gra w obie loterie liczbowe jednocześnie, ponieważ to zwiększy szanse na zdobycie nagrody pieniężnej. Poza tym kto wie – może to Ty będziesz wielkim lotto milionerem, który wygra w obie loterie?

Powerball online

Czy wiesz, ze rekordowa kumulacja Powerball przekroczyła 1 500 000 000 dolarów?

To absolutny hit w świecie lotto!

Podstawowa pula nagród to 40 000 000 dolarów. Chcesz zagrać?

Wybierz Powerball online i zamów losy amerykańskiego lotto przez Internet.

Poznaj Mega Millions!

Powerball i Mega Millions to największe loterie lotto w USA. Zdobywają ogromną popularność na całym świecie.

Największa kumulacja Mega Millions to 656 000 000 dolarów!

Podstawowa pula nagród to 15 000 000 dolarów.

Chcesz zagrać? Kup losy Mega Millions przez Internet!

Powerball przez Internet

Amerykańskie lotto z rekordowymi kumulacjami.

Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową - gdy wszystkie numery lotto zostaną wybrane - wygrałeś!

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Powerball!

Mega Millions przez Internet

Druga najbardziej popularna loteria lotto w USA! Dziś dostępna również w Polsce.

Chcesz zagrać w Mega Millions? Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową.

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Mega Millions i zamów losy przez Internet!