Poznaj europejskie lotto i zgarnij duże kumulacje!

29 kwietnia 2017, 22:26

europejskie lottoPowerball to loteria, która oferuje rekordowe kumulacje i cieszy się największym zainteresowaniem w USA. W Europie równie popularne, co Powerball, są loterie europejskie, które dostępne są w stacjonarnych kolekturach lotto w wielu krajach Starego Kontynentu. Warto bliżej poznać te gry liczbowe i zagrać, ponieważ ich pule nagród do zdobycia są naprawdę zachęcające i mogą umożliwić spełnienie wszelkich marzeń i pragnień. Poświęć chwilę, by dowiedzieć się odrobinę więcej o Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions czy o polskim Lotto.

Europejskie lotto w najbardziej popularnej odsłonie to EuroMillions – loteria multijurysdykcyjna, czyli dostępna w kilku krajach, m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy Francji i Portugalii. Najwyższa możliwa kumulacja, a jednocześnie najwyższa możliwa wygrana to aż 190 000 000 euro! To prawie 800 000 000 złotych, co wręcz ciężko sobie wyobrazić. Losowania tej loterii odbywają się we wtorki i piątki, a podstawowa pula nagród do zdobycia to 17 000 000 złotych. W Polsce EuroMillions nie jest dostępne, dlatego aby zagrać, należy skorzystać z oferty serwisów internetowych, w których losy EuroMillions można kupić przez Internet.

Drugą co do popularności grą lotto na naszym kontynencie jest Eurojackpot – loteria, która wystartowała w 2012 roku i naprawdę szybko zdobyła popularność. Rekordowa kumulacja tej loterii może osiągnąć 90 000 000 euro, a więc około 360 000 000 złotych. Najwyższa wygrana, która padła w Eurojackpot jest równa najwyższej kumulacji. Losowania odbywają się raz w tygodniu. Gra planowana jest w Polsce i według najnowszych doniesień ma być dostępna od 15 września w każdej kolekturze na terenie Polski. Obecnie aby zagrać w Eurojackpot, wystarczy skorzystać z serwisów, które podobnie jak w przypadku EuroMillions, umożliwiają grę przez Internet.

Włoskie lotto czyli SuperEnalotto to kolejne europejskie lotto, którym warto się zainteresować i zagrać już dziś. Rekord w kumulacji wyniósł 177 000 000 euro. Losowania SuperEnalotto odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. By zagrać i dać sobie szansę na dużą wygraną – można udać się na wycieczkę do Włoch lub pokusić się o grę w serwisach internetowych. Włoskie lotto dostępne jest w wielu tego typu serwisach, w których nie tylko sprawdzisz aktualne kumulacje, ale również wyniki lotto czy ile wyniosły poszczególne stopnie wygranych.

Nie można zapomnieć o polskich loteriach, takich jak Duży Lotek czy Multi Multi i Mini Lotto. Te gry liczbowe, co prawda nie mogą się równać kumulacjami z pozostałymi europejskimi loteriami, ale są również godne uwagi. Nie tylko Polacy chętnie sięgają po te loterie, ale także gracze zza granicy stawiają na polskie gry liczbowe. Losowania Dużego Lotka odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Podstawowa pula nagród w Lotku to 2 000 000 złotych, a rekordowa kumulacja lotto wyniosła 60 000 000 złotych!

Jeżeli chcesz spróbować gry w europejskie lotto – wybierz serwis internetowy, w którym będziesz mógł dokonywać zakupu losów. Z pewnością wybierzesz taki serwis, w którym dostępne będą najbardziej atrakcyjne gry liczbowe. Warto próbować szczęścia nie tylko w Powerball, ale również w innych grach losowych, które mogą otworzyć bramę do realizacji wszelkich marzeń!

Powerball online

Czy wiesz, ze rekordowa kumulacja Powerball przekroczyła 1 500 000 000 dolarów?

To absolutny hit w świecie lotto!

Podstawowa pula nagród to 40 000 000 dolarów. Chcesz zagrać?

Wybierz Powerball online i zamów losy amerykańskiego lotto przez Internet.

Poznaj Mega Millions!

Powerball i Mega Millions to największe loterie lotto w USA. Zdobywają ogromną popularność na całym świecie.

Największa kumulacja Mega Millions to 656 000 000 dolarów!

Podstawowa pula nagród to 15 000 000 dolarów.

Chcesz zagrać? Kup losy Mega Millions przez Internet!

Powerball przez Internet

Amerykańskie lotto z rekordowymi kumulacjami.

Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową - gdy wszystkie numery lotto zostaną wybrane - wygrałeś!

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Powerball!

Mega Millions przez Internet

Druga najbardziej popularna loteria lotto w USA! Dziś dostępna również w Polsce.

Chcesz zagrać w Mega Millions? Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową.

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Mega Millions i zamów losy przez Internet!