Loteria Powerball w Polsce? Zagrasz tylko online!

09 czerwca 2017, 12:14

Powerball w PolsceAmerykańska loteria liczbowa Powerball od wielu lat cieszy się popularnością na całym świecie, ale kulminacyjny moment osiągnęła na początku 2016 roku, gdy rekordowa kumulacja Powerball przekroczyła 1 500 000 000 dolarów. Od tego czasu cały świat chce grać w amerykańskie lotto i walczyć o rekordowe wygrane. Nie dziwi więc fakt, że także w Polsce gracze lotto chcieliby mieć możliwość kupowania losów tej gry liczbowej. Niestety logicznym jest, że amerykańskie lotto w Polsce nie zagości w formie stacjonarnej, ale od czego jest Internet?

Totalizator Sportowy, który jest organizatorem loterii liczbowych w Polsce, nie przewiduje możliwości wprowadzenia Powerball w Polsce. Wiąże się to ze zbyt dużymi kosztami, za dużą ilością formalności do zrealizowania, a także z pewną obawą, że popularność amerykańskiego lotto znacznie przewyższy zainteresowanie polskim Lotto. Ciężko się temu dziwić, gdy rekordowa kumulacja w Lotto to 60 milionów złotych, a podstawowa pula nagród w loterii Powerball to 40 milionów dolarów czyli 160 milionów złotych! Dodatkowo kumulacja Powerball ma miejsce naprawdę bardzo często, można wygrywać nawet powyżej 100 milionów dolarów!

Powerball w Polsce dostępne jest więc tylko i wyłącznie dzięki internetowym serwisom, które umożliwiają zakup losów Powerball online. Oferta tego typu serwisów rośnie z każdym dniem, ponieważ wzrasta również zainteresowanie ich usługami. Co trzeci miłośnik lotto w Polsce chętnie zagrałby w amerykańskie lotto, dlatego pośrednicy wręcz zacierają ręce wiedząc, że ich oferta znajdzie swoich odbiorców.

Zakup losów polega na wyborze szczęśliwych numerów i opłaceniu losów przez Internet. Przedstawiciel serwisu dokonuje zakupu losów w stacjonarnej kolekturze na terenie USA i w ten oto sposób gracze mogą grać w Powerball w Polsce korzystając z dostępu do komputera czy telefonu z Internetem. Odbywa się to wygodnie i sprawnie. Co więcej, również wyniki losowania Powerball można sprawdzać w takich serwisach, a więc mieć kompleksową usługę w jednym miejscu.

Można powiedzieć, że Powerball w Polsce zdobywa coraz większą liczbę fanów dzięki temu, że dużo się mówi o wysokich kumulacjach, a także dzięki temu, że istnieją serwisy online, w których można grać w amerykańskie lotto przez Internet. Jesteśmy wręcz pewni, że ta loteria nie pojawi się w Polsce w formie stacjonarnej, ale póki istnieje Internet – polscy gracze będą mogli korzystać z najbardziej popularnej gry lotto w USA.

Powerball online

Czy wiesz, ze rekordowa kumulacja Powerball przekroczyła 1 500 000 000 dolarów?

To absolutny hit w świecie lotto!

Podstawowa pula nagród to 40 000 000 dolarów. Chcesz zagrać?

Wybierz Powerball online i zamów losy amerykańskiego lotto przez Internet.

Poznaj Mega Millions!

Powerball i Mega Millions to największe loterie lotto w USA. Zdobywają ogromną popularność na całym świecie.

Największa kumulacja Mega Millions to 656 000 000 dolarów!

Podstawowa pula nagród to 15 000 000 dolarów.

Chcesz zagrać? Kup losy Mega Millions przez Internet!

Powerball przez Internet

Amerykańskie lotto z rekordowymi kumulacjami.

Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową - gdy wszystkie numery lotto zostaną wybrane - wygrałeś!

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Powerball!

Mega Millions przez Internet

Druga najbardziej popularna loteria lotto w USA! Dziś dostępna również w Polsce.

Chcesz zagrać w Mega Millions? Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową.

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Mega Millions i zamów losy przez Internet!