Graj w Powerball online i zdobywaj ogromne kumulacje!

22 marca 2017, 12:43

Powerball onlineAmerykańskie lotto, jedna z najsłynniejszych loterii liczbowych na świecie, staje się coraz bardziej dostępna dla graczy z różnych stron świata. Dociera również do Polski i to w bardzo wygodnej formie. Jeżeli posiadasz dostęp do Internetu – możesz wejść do gry i zagrać w Powerball USA!

Powerball to gra liczbowa z najwyższą w historii kumulacją, która miała miejsce w styczniu 2016 roku i osiągnęła aż 1 500 000 000 dolarów! Podstawowa pula do zdobycia to 40 000 000 dolarów czyli ponad 160 milionów złotych. Nie dziwi więc fakt, że zainteresowanie tą loterią wykracza poza granice Stanów Zjednoczonych, gdzie lotto Powerball dostępne jest w stacjonarnej formie.

Loteria na terenie USA dostępna jest w 44 stanach. W każdym z nich można znaleźć liczne kolektury lotto, kioski, markety, poczty czy stacje benzynowe, na których można znaleźć papierowe kupony, służące do skreślania wybranych liczb. Gracz ma za zadanie wytypować 5 liczb podstawowych z przedziału od 1 do 69 oraz jedną liczbę dodatkową z przedziału od 1 do 26. Po wypełnieniu kupon oddaje się pracownikowi obsługi punktu sprzedaży i po dokonaniu opłaty otrzymuje się oficjalne papierowe losy Powerball.

Osoby, które chciałyby zagrać w amerykańskie lotto, ale nie mieszkają na terenie Stanów Zjednoczonych, do niedawna nie miały możliwości uczestnictwa w loterii. Jedyną drogą zakupu była prośba do rodziny czy znajomych, którzy mogli dokonać zakupu w imieniu danej osoby. Powstały jednak serwisy internetowe, w których można zagrać w Powerball online. Oznacza to, że zakupu losów można dokonać przez Internet z dowolnego miejsca na ziemi.

Po rejestracji w serwisie oferującym możliwość kupna losów przez Internet, gracz wybiera swoje szczęśliwe liczby, opłaca koszt kuponu i gotowe. Potem pozostaje już tylko sprawdzić wyniki losowania Powerball, by zobaczyć czy wybrane liczby zostały wylosowane.

Przedstawiciel serwisu kupuje tradycyjny los loterii w kolekturze lotto. W przypadku wygranej, firma oferująca swoje usługi, wypłaca wygraną do kwoty określonej w regułach działania na konto gracza. W przypadku, gdy wygrana nagroda przekracza zapisaną w regulaminie wysokość, następuje przekazanie papierowego losu jego właścicielowi, bądź po wcześniejszych ustaleniach – odbiór nagrody w imieniu klienta i przekazanie nagrody w umówionej formie i czasie.

Dzięki dostępowi do Powerball przez Internet, coraz więcej osób z różnych stron świata decyduje się na grę. Możliwość zakupu losów gry liczbowej z ogromnymi nagrodami pieniężnymi to duża pokusa. Teraz, gdy wiele rzeczy można załatwić online, rynek loterii liczbowych w Internecie prężnie się rozwija i dociera w każde miejsce, w którym dostępna jest sieć wirtualnego świata.

Zainteresowanie Powerball online rośnie każdego dnia także wśród graczy z USA, ponieważ jest to wygodniejszy sposób, by zagrać w popularną loterię z wysokimi wygranymi, niż kupno losów w stacjonarnych punktach. Nie trzeba wychodzić z domu, transakcji można dokonać z każdego miejsca na ziemi, można kupić losy czekając w kolejce do kasy czy w ulicznym korku.

Kumulacje w Powerball zachęcają, kuszą i rozbudzają marzenia. Warto więc sprawdzić ile można wygrać w najbliższym losowaniu amerykańskiej loterii i zagrać, bo aby wygrać – trzeba grać!

Polecamy loterię Powerball i życzymy wysokich wygranych.

Powerball online

Czy wiesz, ze rekordowa kumulacja Powerball przekroczyła 1 500 000 000 dolarów?

To absolutny hit w świecie lotto!

Podstawowa pula nagród to 40 000 000 dolarów. Chcesz zagrać?

Wybierz Powerball online i zamów losy amerykańskiego lotto przez Internet.

Poznaj Mega Millions!

Powerball i Mega Millions to największe loterie lotto w USA. Zdobywają ogromną popularność na całym świecie.

Największa kumulacja Mega Millions to 656 000 000 dolarów!

Podstawowa pula nagród to 15 000 000 dolarów.

Chcesz zagrać? Kup losy Mega Millions przez Internet!

Powerball przez Internet

Amerykańskie lotto z rekordowymi kumulacjami.

Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową - gdy wszystkie numery lotto zostaną wybrane - wygrałeś!

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Powerball!

Mega Millions przez Internet

Druga najbardziej popularna loteria lotto w USA! Dziś dostępna również w Polsce.

Chcesz zagrać w Mega Millions? Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową.

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Mega Millions i zamów losy przez Internet!