Jak wybierać liczby Powerball i jak grać w lotto, by wygrać?

14 maja 2017, 21:56

liczby PowerballAmerykańska loteria Powerball kusi wielkimi kumulacjami i naprawdę potężnymi wygranymi. Wybór liczb, które skreśli się na kuponie, to bardzo poważne zadanie, któremu trzeba poświęcić odpowiednio dużo uwagi. Istnieją różne metody na grę i sposoby, by wybrać liczby Powerball, zwiększając prawdopodobieństwo wygranej. Chcesz je poznać? A może już wcześniej znałeś te strategie?

Wybór szczęśliwej kolektury

Wielu graczy korzysta z możliwości kupowania losów stacjonarnie, czyli w oficjalnych kolekturach. Przeważnie kupuje się losy w punktach sprzedaży położonych w pobliżu miejsca zamieszkania czy po drodze do pracy czy przy codziennych zakupach. Są jednak osoby, które zdecydowanie wolą skreślać liczby Powerball w kolekturach, w których już wcześniej sprzedano losy, które uprawniły do odbioru dużej nagrody pieniężnej. Oczywiście można zastanawiać się czy jeśli raz już w danym miejscu sprzedano wygrywający los to czy może to zdarzyć się ponownie, ale tak naprawdę wszystko jest możliwe, dlatego nie zaszkodzi spróbować.

Ulubione liczby Powerball

Większość miłośników lotto ma swoje ulubione liczby, które skreślają na swoich lotto kuponach nawet przez wiele lat. Mogą to być daty urodzin i rocznic, numery mieszkań, liczby składające się na numery telefonu czy rachunku bankowego, a także wszelkie inne szczęśliwe liczby, które w jakiś sposób są dla gracza ważne. Mnóstwo osób wierzy, że jeśli będą konsekwentnie obstawiać te same liczby, wreszcie przyjdzie taki moment, w którym szczęśliwe liczby rzeczywiście przyniosą szczęście w postaci wygranej w lotto. Czy to działa? Znane są przypadki, w których ulubione liczby faktycznie pozwoliły na zainkasowanie naprawdę potężnej nagrody pieniężnej.

Grupowe lotto

To metoda gry, która pozwala na oszczędność pieniędzy przy jednoczesnym korzystaniu ze znacznie większej liczby losów lotto. Gracze, którzy chcieliby zawalczyć o główną wygraną w dużej kumulacji Powerball, mogą zagrać tworząc grupę kilku czy nawet kilkudziesięciu osób. Jedna osoba nie byłaby w stanie kupić kilkudziesięciu czy kilkuset losów Powerball z uwagi na cenę, ale duża grupa osób może kupić zdecydowanie więcej losów przy identycznych indywidualnych kosztach. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku wygranej trzeba podzielić nagrodę między członków grupy.

Najczęściej losowane liczby Powerball

To często wybierana metoda na skomponowanie zestawu liczb, które mają przynieść wygraną. Gracze obserwują wyniki losowania z poprzednich tygodni, miesięcy, a nawet lat, by przygotować listę liczb najczęściej losowanych w loterii Powerball. Na podstawie tej listy przygotowują zestaw numerów, które znajdą się na ich kuponie. Ten sposób gry wymaga dużej cierpliwości i sporo czasu, ponieważ wcale nie jest łatwo przygotować taką listę, która będzie w pełni odzwierciedlała rzeczywistość w kwestii najczęściej wybieranych numerów.

Liczby Powerball od wróżbity

Dobrze przeczytałeś – kolejna metoda wiąże się z wróżbami i horoskopami. Odwiedzając astrologa można otrzymać listę momentów życia, w których prawdopodobieństwo wygrania dużej nagrody jest najwyższe. Wykorzystuje się przy tym horoskop urodzeniowy, w którym znaczenie ma położenie planet względem siebie. Niektórzy gracze typują również liczby Powerball, które im się przyśnią, czy które często spotykają na swojej drodze, np. jeżdżąc ciągle tym samym tramwajem. Nawet jeżeli nie wierzysz w takie metody, co Ci szkodzi spróbować i przekonać się na własnej skórze czy są skuteczne?

To tylko niektóre strategie i sposoby gry w lotto. Wybierz odpowiednią dla siebie i zagraj w Powerball online. Sprawdź aktualne kumulacje i sprawdź czy uśmiechnie się do Ciebie szczęście.

Powerball online

Czy wiesz, ze rekordowa kumulacja Powerball przekroczyła 1 500 000 000 dolarów?

To absolutny hit w świecie lotto!

Podstawowa pula nagród to 40 000 000 dolarów. Chcesz zagrać?

Wybierz Powerball online i zamów losy amerykańskiego lotto przez Internet.

Poznaj Mega Millions!

Powerball i Mega Millions to największe loterie lotto w USA. Zdobywają ogromną popularność na całym świecie.

Największa kumulacja Mega Millions to 656 000 000 dolarów!

Podstawowa pula nagród to 15 000 000 dolarów.

Chcesz zagrać? Kup losy Mega Millions przez Internet!

Powerball przez Internet

Amerykańskie lotto z rekordowymi kumulacjami.

Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową - gdy wszystkie numery lotto zostaną wybrane - wygrałeś!

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Powerball!

Mega Millions przez Internet

Druga najbardziej popularna loteria lotto w USA! Dziś dostępna również w Polsce.

Chcesz zagrać w Mega Millions? Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową.

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Mega Millions i zamów losy przez Internet!