Jak grać w Powerball w Polsce?

02 kwietnia 2017, 01:39

jak grać w PowerballZainteresowanie amerykańską loterią, która jest wielkim hitem na całym świecie, rośnie tak bardzo, że nawet w Polsce coraz więcej graczy zastanawia się jak grać w Powerball. To oczywiste, że trzeba szukać innych sposobów, niż wizyta w tradycyjnej kolekturze, ponieważ w polskich punktach sprzedaży losów lotto nie znajdzie się kuponów amerykańskiego lotto. Właśnie dlatego, by zagrać, warto skorzystać z serwisów internetowych, w których w prosty sposób można dokonać zakupu losów. Opowiemy tu krok po kroku jak można grać w Powerball korzystając z wirtualnych kolektur lotto, do których dostęp jest naprawdę wygodny.

Przede wszystkim należy wybrać serwis internetowy, w którym dokonasz zakupu losów loterii Powerball. Naszą rekomendacją jest serwis LottoPark, w którym można grać w Powerball online i zdobywać atrakcyjne nagrody pieniężne. Kolejnym krokiem jest oczywiście założenie konta gracza, które jest niezbędne, by móc kupować losy loterii liczbowej. Przeważnie uruchomienie takiego konta jest bezpłatne. Po wpłacie depozytu można zacząć grać! Można również od razu kupić losy i dokonać opłaty za konkretne losy zamiast wpłacać kwotę depozytową do wykorzystania.

Proces zakupu losów jest banalnie prosty. Można samodzielnie dokonać wyboru liczb bądź można skorzystać z opcji chybił-trafił, a więc z wyboru liczb drogą automatyczną. Gracz wybiera 5 liczb spośród 69 oraz dodatkową liczbę, tzw. Power Ball spośród 26 możliwości. Można zagrać jedną linię (jeden zestaw liczb) lub zdecydować się na większą ilość linii, a co za tym idzie – zwiększyć swoje szanse na zdobycie nagrody. Po dokonaniu płatności wystarczy poczekać na wyniki losowania Powerball, by sprawdzić czy wybrane liczby okazały się szczęśliwe.

Gra przez Internet jest w Polsce jedyną możliwością, by móc spróbować wygrać miliony w loterii Powerball. Nie trzeba jechać do USA, nie trzeba prosić znajomych o pomoc, wystarczy skorzystać z Internetu i z szerokich możliwości, które świat internetu oferuje swoim użytkownikom. W przypadku wygranej do 10 000 dolarów, serwis oferujący grę online dokonuje przelewu na konto gracza. W przypadku wyższych wygranych gracz ustala z serwisem czy chce otrzymać oryginalny los, dzięki któremu odbierze wygraną we własnym zakresie czy chce skorzystać z pośrednictwa serwisu i odbioru wygranej w jego imieniu.

Czy warto zagrać w Powerball? Nie ma wątpliwości! Czekamy na kolejną rekordową kumulację loterii, która opanowała cały świat, gdy kumulacja Powerball osiągnęła 1,5 miliarda dolarów. Kiedy padnie kolejny rekord? To z pewnością tylko kwestia czasu.

Aby zagrać w Powerball kliknij tutaj: lottopark.com/pl/graj/powerball/ i kup losy Powerball przez Internet.

Powerball online

Czy wiesz, ze rekordowa kumulacja Powerball przekroczyła 1 500 000 000 dolarów?

To absolutny hit w świecie lotto!

Podstawowa pula nagród to 40 000 000 dolarów. Chcesz zagrać?

Wybierz Powerball online i zamów losy amerykańskiego lotto przez Internet.

Poznaj Mega Millions!

Powerball i Mega Millions to największe loterie lotto w USA. Zdobywają ogromną popularność na całym świecie.

Największa kumulacja Mega Millions to 656 000 000 dolarów!

Podstawowa pula nagród to 15 000 000 dolarów.

Chcesz zagrać? Kup losy Mega Millions przez Internet!

Powerball przez Internet

Amerykańskie lotto z rekordowymi kumulacjami.

Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową - gdy wszystkie numery lotto zostaną wybrane - wygrałeś!

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Powerball!

Mega Millions przez Internet

Druga najbardziej popularna loteria lotto w USA! Dziś dostępna również w Polsce.

Chcesz zagrać w Mega Millions? Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową.

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Mega Millions i zamów losy przez Internet!