Gdzie sprawdzać wyniki losowania Powerball i innych loterii?

19 sierpnia 2017, 01:29

wyniki losowania PowerballWyniki losowania lotto to najważniejsze liczby dla każdego gracza. Przecież to od nich zależy czy miłośnik gier liczbowych będzie mógł cieszyć się z wygranej. Wiemy, że zainteresowanie zagranicznymi loteriami liczbowymi, takimi jak Powerball jest naprawdę bardzo duże. Często spotykamy się z pytaniami typu “gdzie sprawdzić wyniki losowania Powerball”, dlatego dzisiaj w poniższym artykule odpowiemy na to pytanie i podpowiemy gdzie znaleźć wiarygodne rezultaty losowania wraz z wysokościami nagród dla odpowiednich stopni wygranych.

Od lat, odkąd loterie liczbowe pojawiły się na świecie, jednym z najbardziej podstawowych źródeł wyników lotto są oczywiście kolektury, w których można kupić losy, ale również sprawdzić ostatnie wyniki losowania. Dotyczy to oczywiście tych graczy, którzy korzystają z możliwości gry w lotto stacjonarnie, czyli w stacjonarnych punktach sprzedaży. A co z osobami, które nie mogą zagrać w Powerball na terenie USA, gdzie loteria jest dostępna w kioskach, kolekturach, sklepach czy na stacjach benzynowych?

W przypadku graczy, którzy korzystają z możliwości gry w Powerball przez Internet, słusznym wyborem będą serwisy internetowe, w których poza zakupem losów, oferowane są również wiarygodne wyniki losowania lotto. Dzisiaj większość serwisów proponujących lotto online, zapewnia swoim klientom także takie informacje jak wyniki losowania loterii liczbowej. Właściciele takich serwisów doskonale wiedzą, że ich klienci poza grą w wybrane loterie, będą chcieli także sprawdzić wyniki losowania i dowiedzieć się czy ich liczby lotto zostały wybrane i umożliwiają odbiór pieniędzy.

Niektóre z serwisów lotto online oferują także zaawansowane archiwum lotto, a więc duże bazy danych, w których można sprawdzić które liczby zostały wylosowane w Powerball czy innej grze liczbowej kilka dni temu, tydzień temu, miesiąc temu czy nawet w niektórych przypadkach rok temu. Takie dane umożliwiają stosowanie zaawansowanych strategii gry, polegających na obliczaniu prawdopodobieństwa wystąpienia danej liczby w kolejnym losowaniu.

Stawiając na gry liczbowe, takie jak Powerball czy Mega Millions, których wyników nie da się sprawdzić w stacjonarnej kolekturze w Polsce, warto wybierać takie serwisy lotto online, w których na pewno będzie można zweryfikować wyniki losowania Powerball i Mega Millions. To bardzo wygodne – móc grać i sprawdzać wyniki lotto w jednym miejscu, zwłaszcza że nowoczesne serwisy do gry w loterie liczbowe coraz częściej oferują również modne i wygodne aplikacje, dzięki którym wyniki można sprawdzić za pomocą kilku kliknięć w telefonie!

Powerball online

Czy wiesz, ze rekordowa kumulacja Powerball przekroczyła 1 500 000 000 dolarów?

To absolutny hit w świecie lotto!

Podstawowa pula nagród to 40 000 000 dolarów. Chcesz zagrać?

Wybierz Powerball online i zamów losy amerykańskiego lotto przez Internet.

Poznaj Mega Millions!

Powerball i Mega Millions to największe loterie lotto w USA. Zdobywają ogromną popularność na całym świecie.

Największa kumulacja Mega Millions to 656 000 000 dolarów!

Podstawowa pula nagród to 15 000 000 dolarów.

Chcesz zagrać? Kup losy Mega Millions przez Internet!

Powerball przez Internet

Amerykańskie lotto z rekordowymi kumulacjami.

Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową - gdy wszystkie numery lotto zostaną wybrane - wygrałeś!

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Powerball!

Mega Millions przez Internet

Druga najbardziej popularna loteria lotto w USA! Dziś dostępna również w Polsce.

Chcesz zagrać w Mega Millions? Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową.

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Mega Millions i zamów losy przez Internet!