Czego powinien wystrzegać się nowy milioner lotto?

06 kwietnia 2017, 08:43

milioner lottoWygrana w Powerball z całą pewnością jest powodem do radości i w pełni usprawiedliwia chęć podzielenia się tą informacją z całym światem. Człowiek w pierwszej chwili wpada w tak wielką euforię, że ciężko nad sobą zapanować. To właśnie w pierwszych dniach po otrzymaniu wiadomości o wygranej w lotto, można popełnić błędy, których odwrócenie może być niemożliwe.

Na wygraną w Powerball powinieneś się jak najlepiej przygotować. Właśnie dlatego powinieneś przeczytać ten artykuł i dowiedzieć się jakich błędów się wystrzegać, aby móc cieszyć się swoją wygraną i korzystać z niej przez wiele, wiele lat, a być może nawet przez całe życie.

Nie rezygnuj z pracy – lepiej otwórz własny biznes!

To oczywiste, że gdy zdobędzie się nagrodę pierwszego stopnia w Powerball (kumulacja może przekraczać nawet 100 milionów dolarów!) to pierwszą myślą będzie zrezygnowanie z pracy. Owszem, kilka tygodni czy miesięcy wolnego od obowiązków zawodowych to nic złego, ale w dłuższej perspektywie nawet lotto milioner będzie się nudzić i narzekać na brak stałego zajęcia. Historie milionerów lotto wielokrotnie potwierdzały, że po kilku miesiącach beztroskiego życia zaczynało im brakować możliwości zagospodarowania czasu obowiązkami, różnymi zajęciami, które dają satysfakcję i dodają życiu sensu.

Zamiast rezygnować z zatrudnienia, milioner lotto może zainwestować we własny biznes i robić coś co sprawia mu radość i daje poczucie bycia potrzebnym, robienia czegoś co ma sens, czegoś co naprawdę kocha. Zainwestowane pieniądze będzie można rozmnożyć i ulokować w sensownej formie, która da nie tylko zyski finansowe, ale również wypełni czas.

Nie informuj wszystkich o tym, że wygrałeś w lotto!

Poziom szczęścia, którego doświadcza nowy lotto milioner, jest porównywalny z poziomem euforii związanej ze stanem zakochania. Nic dziwnego, że człowiek chciałby wykrzyczeć całemu światu, że wreszcie wygrał w lotto i może spełnić swoje marzenia. Niestety taka informacja może sprowadzić na gracza same kłopoty, bo nagle okaże się, że nagroda Powerball to łakomy kąsek dla złodziei, oszustów, naciągaczy i szantażystów.

Znane są historie, gdy milionerzy, którzy wygrali na loterii, już następnego dnia po wygranej, zaczęli otrzymywać listy z pogróżkami, życzenia śmierci czy groźby porwania dla okupu skierowane wobec nich samych lub najbliższych. Im mniej osób wie, że dana osoba wygrała miliony na loterii, tym lepiej, ponieważ anonimowość zwycięzcy to sposób na zwiększenie bezpieczeństwa, a co najmniej na znaczne ograniczenie zagrożenia. Lepiej nie prowokować przestępców i szaleńców!

Warto zauważyć, że także krewni, sąsiedzi, przyjaciele, znajomi czy nawet osoby zupełnie obce, wiedząc o wygranej, zaczną o sobie przypominać i nagle wszyscy będą potrzebować pilnej pomocy finansowej. Niestety nawet najbliżsi będą szukać dobrego powodu, by przekonać milionera lotto, by podzielił się z nimi pieniędzmi. Gdy takich osób będzie wiele, bardzo szybko z wygranych pieniędzy nie pozostanie ani grosz.

Nie wydawaj pieniędzy, których jeszcze nie otrzymałeś!

Zdarza się, że osoby, które dowiedziały się o wygranej w lotto, zaczynają wydawać pieniądze zanim w ogóle je dostaną. Za oszczędności czy środki przeznaczone np. na szkołę dla dzieci czy na ratę spłaty kredytu, kupują to, czego wcześniej nie mogli mieć. Zakupy są różne: od biżuterii, nowoczesnych telefonów, przez samochody, aż po nieruchomości i wiele innych drogich rzeczy. Nie każdą z nich, w razie konieczności, można zwrócić i otrzymać zwrot pieniędzy.

Znane są historie, w których okazywało się, że ktoś źle sprawdził wyniki losowania lotto albo że telewizja wyemitowała wyniki sprzed tygodnia. Bywa również, że więcej niż jedna osoba poprawnie wskaże liczby uprawniające do odbioru nagrody, a wtedy kumulacja Powerball jest dzielona na mniejsze, równe części. Może się zdarzyć, że nagrodę główną wygra kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt osób i z wielu milionów potencjalnej nagrody zrobi się znacznie mniejsza kwota. Co wtedy?

Właśnie dlatego lepiej z wydawaniem wygranych pieniędzy poczekać do momentu, w którym będzie się je fizycznie miało na koncie czy w sejfie.

Unikając powyższych błędów można spokojniej i bezpieczniej cieszyć się z nagrody zdobytej dzięki loterii liczbowej. Jako potencjalny przyszły milioner lotto wiesz już czego unikać, by móc rozsądnie i odpowiedzialnie cieszyć się z wygranej, która ma służyć przez wiele lat Tobie i Twoim najbliższym.

Zagraj w Powerball online i wygraj główną nagrodę. Dołącz do grona lotto milionerów! Jesteś na to gotowy?

Powerball online

Czy wiesz, ze rekordowa kumulacja Powerball przekroczyła 1 500 000 000 dolarów?

To absolutny hit w świecie lotto!

Podstawowa pula nagród to 40 000 000 dolarów. Chcesz zagrać?

Wybierz Powerball online i zamów losy amerykańskiego lotto przez Internet.

Poznaj Mega Millions!

Powerball i Mega Millions to największe loterie lotto w USA. Zdobywają ogromną popularność na całym świecie.

Największa kumulacja Mega Millions to 656 000 000 dolarów!

Podstawowa pula nagród to 15 000 000 dolarów.

Chcesz zagrać? Kup losy Mega Millions przez Internet!

Powerball przez Internet

Amerykańskie lotto z rekordowymi kumulacjami.

Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową - gdy wszystkie numery lotto zostaną wybrane - wygrałeś!

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Powerball!

Mega Millions przez Internet

Druga najbardziej popularna loteria lotto w USA! Dziś dostępna również w Polsce.

Chcesz zagrać w Mega Millions? Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową.

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Mega Millions i zamów losy przez Internet!