A może Duży Lotek? Zagraj w polskie Lotto już dziś!

28 sierpnia 2017, 22:21

duży LotekAmerykańskie lotto jest naprawdę kuszącą propozycją, ale nie można zapominać o loteriach krajowych, które dostępne są w Polsce również w formie stacjonarnej. Z pewnością każdy gracz polskojęzyczny słyszał o Dużym Lotku, czyli tradycyjnym Lotto, które funkcjonuje od 60 lat i cieszy się bardzo dobrą sławą. Choć Duży Lotek nie oferuje tak dużych kumulacji jak loteria Powerball, naprawdę warto zagrać, bo to gra liczbowa z ogromną tradycją i historią.

Aby zagrać w polskie Lotto, które nadal mimo zmiany nazwy, wiąże się z określeniem Duży Lotek, można wybrać się do stacjonarnego punktu sprzedaży, czyli do kolektury lotto. Losy lotto można kupić nie tylko w kolekturach, ale również na stacjach benzynowych, poczcie, w sklepie czy w centrach handlowych, w których coraz częściej pojawiają się kolektury lotto.

Można także zagrać korzystając z opcji Duży Lotek online czyli za pośrednictwem serwisów, które proponują swoim klientom pośrednictwo w dokonaniu zakupu losów przez Internet. Za pomocą takich serwisów można samodzielnie bądź automatycznie wybrać 6 liczb z 49 możliwości. Duży Lotek to klasyczna loteria liczbowa o modelu 6z 49. Aby trafić główną nagrodę, należy poprawnie wytypować wszystkie liczby. Podstawowa pula nagród do wygrania to 2 miliony złotych, a możliwe są wielokrotne kumulacje, dzięki którym Duży Lotek może zmienić życie gracza i dostarczyć mu naprawdę dużych środków do dyspozycji.

Rekordowa kumulacja Lotto wyniosła aż 60 milionów złotych! Losowania loterii Lotto odbywają się we wtorki, czwartki i soboty, a więc aż 3 razy w tygodniu można wygrać atrakcyjne pieniądze, a gdy kwota kumuluje, można rozbić bank Totalizatora Sportowego i zgarnąć wielomilionową fortunę. Aktualnie w Polsce mamy aż 1190 lotto milionerów, którzy zdobyli w Dużym Lotku co najmniej okrągły milion. To naprawdę bardzo dużo, co świadczy o tym, że krajowe lotto umożliwia wygrywanie pieniędzy i że kumulacje lotto nie są tylko chwytem reklamowym.

Duży Lotek, czyli Lotto, to świetna propozycja, z której korzysta coraz więcej fanów loterii liczbowych zza granicy. Po polską loterię sięgają gracze chociażby z Ukrainy, Słowacji, Niemiec, Litwy, RPA, Chin czy Argentyny, a to za sprawą wspomnianych serwisów, które oferują losy Lotto przez Internet. Dzięki takim serwisom można również z łatwością sprawdzać wyniki Dużego Lotka, aktualne kumulacje czy informacje i wyniki innych wiodących loterii liczbowych.

Warto, obok amerykańskiej loterii Powerball, zwrócić uwagę na Dużego Lotka i zagrać, ponieważ to ogromna tradycja w Polsce i jedna z najstarszych loterii liczbowych na świecie.

Powerball online

Czy wiesz, ze rekordowa kumulacja Powerball przekroczyła 1 500 000 000 dolarów?

To absolutny hit w świecie lotto!

Podstawowa pula nagród to 40 000 000 dolarów. Chcesz zagrać?

Wybierz Powerball online i zamów losy amerykańskiego lotto przez Internet.

Poznaj Mega Millions!

Powerball i Mega Millions to największe loterie lotto w USA. Zdobywają ogromną popularność na całym świecie.

Największa kumulacja Mega Millions to 656 000 000 dolarów!

Podstawowa pula nagród to 15 000 000 dolarów.

Chcesz zagrać? Kup losy Mega Millions przez Internet!

Powerball przez Internet

Amerykańskie lotto z rekordowymi kumulacjami.

Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową - gdy wszystkie numery lotto zostaną wybrane - wygrałeś!

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Powerball!

Mega Millions przez Internet

Druga najbardziej popularna loteria lotto w USA! Dziś dostępna również w Polsce.

Chcesz zagrać w Mega Millions? Wybierz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową.

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Mega Millions i zamów losy przez Internet!